Koparka kryptowalut OPTIMAL MINER 6x1070ti

Koparka kryptowalut OPTIMAL MINER 6X1070ti to obecnie najlepszy możliwy wybór spośród wszystkich koparek dostępnych na rynku. Zestaw doskonale sprawdza się przy pracy w każdym algorytmie, mając bardzo dobre osiągi przy wydobyciu każdej kryptowaluty.


22 900,00 zł 22 900,00 zł

Serwer obliczeniowy OPTIMAL MINER 6x1070ti

Koparka kryptowalut Optimal miner 6x1070GTX to obecnie najlepszy mozliwy kompromis pomiędzy wydajnością i ceną. Zestaw doskonale sprawdza się przy wydobyciu każdym algorytmem, mając bardzo dobre statystyki wydobycia przy każdej kryptowaucie. W skład zestawu wchodzi 6 kart graficznych invidia GTX1070ti, producenta ASUS, MSI, GIGABYTE lub ZOTAC w zależności od dostępności części. Każda koparka kryptowalut jest złożona z odpowiednio dobranych części tak aby zapewnić długowieczność oraz jak najbardziej efektywną pracę. Właściwa konfiguracja sprzętu przy pomocy specjalistycznego oprogramowania pozwala zminimalizować pobór mocy przy jednoczesnym, maksymalnym zwiększeniu wydajności. Zestawy składane są z nowych części na które objęte są dwu lub trzyletnia gwarancją producenta, ponadto w czasie trwania gwarancji zawsze możesz liczyć na naszą pomoc serwisową. Koparkę wystarczy podłączyć do źródła zasilania, internetu i włączyć program do wydobycia danej kryptowaluty a dalsza jej praca jest już całkowicie samodzielna.

Przybliżona moc obliczeniowa:

2800/2900 h/s dla Zcash, Zencash, Zcalssic

180/190 Mh/s dla Etherum, Etherum Calssic

Pobór mocy:

750/850 wat

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z tobą!


Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na kontakt z Naszym doradcą, w celu przedstawienia oferty pomocy prawnej lub pożyczkowej oraz akceptuję Regulamin i Politykę prywatności . *pola obowiązkowe