Koparka kryptowalut OPTIMAL MINER 6x1070

Koparka kryptowalut OPTIMAL MINER 6X1070 to optymalne połączenie wydajności pracy i poboru energii. Zestaw doskonale sprawdza się zarówno przy wydobyciu za pomocą algorytmu equihash, takich krytopwalut jak zcash, zencash, zcalssic jak i przy algorytmie ethash wydobywając etherum czy etherum classic.

19 900,00 zł 19 900,00 zł

Serwer obliczeniowy OPTIMAL MINER 6x1070

Koparka kryptowalut Optimal miner 6x1070GTX to optymalne połączenie wydajności pracy i poboru mocy. Zestaw doskonale sprawdza się zarówno przy wydobyciu za pomocą algorytmu equihash, takich krytopwalut jak zcash, zencash, zcalssic jak i przy algorytmie ethash wydobywając etherum czy etherum classic. W skład zestawu wchodzi 6 kart graficznych invidia GTX1070, producenta ASUS, MSI lub ZOTAC w zależności od dostępności części. Każda koparka kryptowalut jest złożona z odpowiednio dobranych części tak aby zapewnić długowieczność oraz jak najbardziej efektywną pracę. Właściwa konfiguracja sprzętu przy pomocy specjalistycznego oprogramowania pozwala zminimalizować pobór mocy przy jednoczesnym, maksymalnym zwiększeniu wydajności. Zestawy składane są z nowych części na które objęte są dwu lub trzyletnia gwarancją producenta, ponadto w czasie trwania gwarancji zawsze możesz liczyć na naszą pomoc serwisową. Koparkę wystarczy podłączyć do źródła zasilania, internetu i włączyć program do wydobycia danej kryptowaluty a dalsza jej praca jest już całkowicie samodzielna.

Przybliżona moc obliczeniowa:

2500/2600 h/s dla Zcash, Zencash, Zcalssic

170/180 Mh/s dla Etherum, Etherum Calssic

Pobór mocy:

720/760 wat

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z tobą!


Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na kontakt z Naszym doradcą, w celu przedstawienia oferty pomocy prawnej lub pożyczkowej oraz akceptuję Regulamin i Politykę prywatności . *pola obowiązkowe