Koparka kryptowalut MINI MINER 4x1060

Koparka kryptowalut MINI MINER 4x1060 przeznaczona głównie do kopania kryptowalut o niskim poziomie trudności wydobycia.

13 000,00 zł 13 000,00 zł

Serwer obliczeniowy MINI MINER 4x1060.

Koparki przeznaczone głównie do kopania kryptowalut o niskim pozniomie trudności wydobycia. W skład zestawu wchodzą 4 karty graficzne Nvidia GTX1060, producenta ASUS, MSI, GIGABYTE lub ZOTAC w zależności od dostępności części. Każda koparka jest złożona z odpowiednio dobranych części tak aby zapewnić długowieczność oraz jak najbardziej efektywną pracę. Właściwa konfiguracja sprzętu przy pomocy specjalistycznego oprogramowania pozwala zminimalizować pobór mocy przy jednoczesnym, maksymalnym zwiększeniu wydajności. Zestawy składane są z nowych części na które objęte są dwu lub trzyletnia gwarancją producenta, ponadto w czasie trwania gwarancji zawsze możesz liczyć na naszą pomoc serwisową. Koparkę wystarczy podłączyć do źródła zasilania, internetu i włączyć program do wydobycia danej kryptowaluty a dalsza jej praca jest już całkowicie samodzielna. Istnieje również możliwość przebudowy tego zestawu na serwer standard miner 6x1060.

Przybliżona moc obliczeniowa:

1080 h/s dla Zcash, Zencash, Zcalssic

90 Mh/s dla Etherum, Etherum Calssic

Pobór mocy:

360/400 wat

Zostaw nam swoje dane a skontaktujemy się z tobą!


Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na kontakt z Naszym doradcą, w celu przedstawienia oferty pomocy prawnej lub pożyczkowej oraz akceptuję Regulamin i Politykę prywatności . *pola obowiązkowe