Jak pielęgnować skórę pod oczami przy pomocy kosmetyków marki Mokosh

Jeżeli zależy nam na naturalnej, bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu, z pomocą przychodzi nam marka mokosh dostępne w sklepie online. Proponuje nam ona między innymi skuteczne serum, jak również wielofunkcyjny krem. Zanim jednak sięgniemy po te preparaty, dobrze byłoby zapoznać się z ich składami oraz rzecz jasna z ich działaniem. Ważna jest także systematyczność. Efekty pojawią się tylko i wyłącznie u osób, które regularnie będą używały serum oraz kremu. 

Poznaj serum pod oczy marki Mokosh

Jeśli marzy nam się piękna i zadbana skóra pod oczami, możemy sięgnąć po serum pod oczy Ogórek. Bazuje ono przede wszystkim na niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym. Charakteryzuje się on silnym działaniem nawadniającym i zapobiega utracie nawilżenia. W serum tym nie brakuje również ceramidów oraz skwalanu, które pomagają uzupełnic ewentualne ubytki w skórze. Z pomocą przychodzą nam także oleje pochodzenia roślinnego, takie jak olej z pestek ogórka czy olej jojoba. Dbają one przede wszystkim o to, aby skóra pozostawała miła i przyjemna w dotyku. Serum Ogórek marki Mokosh powinno być zawsze aplikowane na jak najstaranniej oczyszczoną ze wszelkich zabrudzeń cerę. Najlepiej byłoby zadbać o systematyczność. Wówczas satysfakcjonujące efekty na pewno się pojawią. 

Czym charakteryzuje się korygujący krem pod oczy?

Kolejnym ciekawym preparatem marki Mokosh jest korygujący krem pod oczy Zielona herbata. Warto docenić go za właściwości ujędrniające. Dzięki nim możemy więc liczyć na to, że skóra pozostanie przyjemnie napięta. W kosmetyku tym znaleźć można między innymi kofeinę, która odpowiedzialna jest za stymulację mikrokrążenia. Mineralna mika, która także znajduje się w kosmetyku, znacząco ułatwia jego rozprowadzanie. Regularne stosowanie tego kremu przyczyni się także do rozjaśnienia skóry w okolicy oczu. Jest to szczególnie kluczowe dla osób, które mają problem z sinymi cieniami. Wskazane jest jednak systematyczne stosowanie kosmetyku.